preloader
TEKLİF AL
0

Sepet

Yeni bir web sitesine veya yeniden tasarıma mı ihtiyacınız var?

Yeni bir web sitesine veya Yeniden Tasarıma mı ihtiyacınız var?

Web sitesinin güncellenmesi gerekip gerekmediğini ne zaman düşünmelisiniz? Var olan çözümü “düzeltmeli” misiniz yoksa baştan başlamalı mısınız?
Yeniden tasarım sizin için ne ifade ediyor? Web sayfalarının yeni yapı ve işlevsellikle toplam dönüşümü var mı? Yoksa yeni bir logo ve yeni renklerle yeni bir görünüm mü gerekiyor? Web sitesi ne zaman güncelleme için hazır olur?
Soru ve cevap neredeyse aynı derecede açıktır, ancak bir şey yapmak istemenin en yaygın nedenlerinden biri şudur:

-Web sitesinin tasarımı modası geçmiş
-Web sayfaları kitlenize ulaşmıyor
-İşlevsellik eksikliği
-Sayfalar mobil uyumlu değildir


Web sitesinin tasarımı eski veya modası geçmiş ise

Şirketin yeni bir profili varsa veya adını değiştirmişse, yeniden tasarlamayı veya yeni bir web sitesini düşünmek doğaldır. Diğer şeylerin yanı sıra, çünkü yeni görsel kimlik eski web sitesinin tasarımını ve stilini açıkça ihlal ediyor. Tasarımın “zamanın dişi” ile karakterize edilmesi ve artık eşit derecede iyi tasarım ve kullanım kolaylığı olarak kabul edilmeyen unsurlara veya düzene sahip olması olabilir ve olabilir.

Web sayfası kitleye ulaşmıyor
Kararlarınızı temel almak için bazı verilere ve durumlara sahip olmak önemlidir. Tüm müşterilerimize, kendilerinin yönettiği ve sahip olduğu bir Google Analytics hesabı oluşturmalarını öneririz. Böylece web sitelerinin trafiği ve kullanıcıları hakkında gerekli verileri kolayca toplayabilirler. Verilere zaten sahipseniz, istediğiniz hedef gruba ulaşıp ulaşamadığınızı görmek için basit analizler yapabilirsiniz.
Yeniden tasarım veya yeni bir web sitesi, içerik yerleşimini ve tasarımını özelleştirmeye yardımcı olur, böylece tasarım web sayfasının hedef kitlesinin istekleriyle ilgilidir.Related Post

Bir cevap yazın

Geri
WhatsApp
Telegram
Messenger
E-posta
Sizi arayalım