preloader

Sosyal Medya Tasarımı

Sosyal medya hesaplarınız için gönderi, reklam tasarımları

Markasi Ajans,  sosyal medyanın dinamiklerine ve marka kimliğinize göre en uygun tasarımları üreterek,  markanızın sosyal medya hesaplarında kullanır. Sosyal medya hesaplarınız kurumsal dilinizin yaratıcı bir yansımasıdır. 

Sosyal medya, insanların dikkatini çekmek ve markayı yansıtmak için kullanılan en önemli araçlardan biridir. Yapılan reklam kampanyası markanın içeriğini, kalitesini, hedef kitlesini ne kadar iyi yansıtırsa, marka o kadar başarılı olmaktadır. Marka ne kadar çok insan tarafından bilinir hale gelirse o denli yükselişe geçecektir. Bu sebepten marka danışmanlarının yönlendirmeleri, işlemlerle ilgili raporların değerlendirilmesi önem taşımaktadır. Bu PR çalışmalar sonucunda yeni hedeflerin belirlenmesi açısından da marka danışmanlarıyla çalışmak büyük önem taşımaktadır. 

İşletmelerin tüketiciyle bire bir etkileşime geçmesi pazarlamanın en güçlü aracıdır . Etkili bir pazarlama stratejisi olarak ayakta kalmanız ve karlı bir işletme olarak devam etmeniz için tüketici duyarlı olmanız kritik bir gereksinimdir. İşte bu Sosyal Medya Yönetimi ile yapılır . Facebook , Twitter , Tumblr , Youtube , İnstagram gibi pek çok sosyal ağı üzerinden kullanıcılar ile bire bir etkileşime geçebilirsiniz . Markanızın ya da işletmenizin popülerliğini arttırabilirsiniz.

Günümüzde işletmelerin pazarlama maliyetlerini düşürmenin en belirgin yolları artık sosyal medyadan geçmektedir . Şöyle ki ; geleneksel pazarlamada ki medyaya ( gazeteler , televizyon kanalları , radyo gibi) verilen uçuk maliyetli reklamlar yerine , çok uygun rakamlar ile sosyal medya üzerinden yapılan reklamlar ile milyonlarca kullanıcıya anında ulaşılabilir , binlerce ziyaretçiyi web sitenize çekebilirsiniz .

Türkiye de 26 milyonun üzerinde kişi her gün sosyal medya ağlarını ziyaret etmektedir . Bu hiç de azımsanmaması gereken bir rakam .

Sosyal Medya Yönetimi işletmenizin ya da ürünlerinizin sosyal kanallar üzerinden markalaşmanın , marka güvenilirliğini arttırma veya tanıtmanın , müşteri ve ziyaretçilerinizin sayısını arttırmanın en ucuz ve belki de en etkili yoludur.

Neye ihtiyacınız olduğundan hâlâ emin değil misiniz? ‌‌Bizi arayın. Müşterimiz olmasanız bile size memnuniyetle yardımcı oluruz. İstediğiniz zaman arayabilirsiniz. 0 850 346 66 46

illustration24
Geri
WhatsApp
Telegram
Messenger
E-posta
Sizi arayalım