preloader

Sosyal Medya Danışmanlığı

Doğru hedef kitleye ulaşarak, satışlarınızı arttıracak sosyal medya hesabınız olsun

Sosyal medya hesaplarınızı periyodik bir zaman çizelgesinde, son gelişmeler ve güncel zamanı takip ederek yönetmek hem zaman ve hem de uzmanlık gerektirir. Hesaplarınızı yönetecek zamanı bulamıyorsanız, sizin yerinize sosyal medya hesaplarınızı yönetmekten memnuniyet duyarız. Öncelikle size özel sosyal medya kriterlerini ve hedef kitlenizi belirleyeceğiz. Devamında işinizin kimliğini yansıtan özgün içeriklerle hesaplarınızı istikrarlı ve programlı bir şekilde yönetiriz.

Aylık içerik sayısı, takipçi sayısı, etkileşimler, geri dönüşüm ve reklam analizleriyle rakiplerinizden bir adım önde olmanızı sağlarız. Size her ay düzenli olarak, hesabınızın gelişiminizi takip edebileceğiniz raporlar sunarız. Mesela en çok hangi ürününüz ilgi çekiyor? Müşteri kitleniz tam olarak kimlerden oluşuyor? (Yaşı, cinsiyeti, bulunduğu bölge,..) Bu ay sosyal medya aralığıyla kaç kişiye ulaştınız? gibi soruların cevabını bu periyodik raporlarımızda bulabilirsiniz.

Doğru hedef kitleye ulaşarak satışlarınızı arttıracak bir sosyal medya hesabınız olsun ister misiniz? Öyleyse doğru yerdesiniz. Instagram, Facebook ve Twitter hesaplarınızın hepsini yada herhangi birini yönetebiliriz.

Neye ihtiyacınız olduğundan hâlâ emin değil misiniz? ‌‌Bizi arayın. Müşterimiz olmasanız bile size memnuniyetle yardımcı oluruz. İstediğiniz zaman arayabilirsiniz. 0 850 346 66 46

Geri
WhatsApp
Telegram
Messenger
E-posta
Sizi arayalım