preloader

Google Reklamları

Google reklamları ile daha az harcayarak daha fazla sonuç alın.

Google reklam hizmeti yeni adıyla Google Ads, kişilerin reklam yayınlayarak, Google aramalarında istediği kelimelerde, hatta benzer terimler arandığında bile ilk sayfalarda çıkmanızı sağlayan bir sistemdir. Her bir  reklamveren, görüntülenme sayısını -tıklamama başı maliyet ile oranlayarak ödeme yapar. Girilen reklam sadece google da değil, isteğe bağlı olarak Youtube ve yüzbinlerce internet sitesinde gösterilir.

Google Arama ve Haritalar’da sizinkine benzer işletmeleri arayan müşterilere sizin reklamlarda gösterilir.  Sadece web sitenize yönlendiren tıklamalar veya işletmenize yapılan telefon aramaları için ödeme yaparsınız.

Müşteriler ister masaüstü bilgisayarını, isterlerse mobil cihazını kullanıyor olsunlar, doğru zamanlanmış bir reklam kullanıcıları “değerli müşterilere” dönüştürebilir.

Sadece Google reklamları yayınlamak değil, aynı zamanda reklam yönetimi, reklam stratejisi ve reklam raporlama hizmetlerini sunarız. Markasi Ajans sadece prestijli ajanslara verilen Google Partner Firma rozetine sahiptir.

Neye ihtiyacınız olduğundan hâlâ emin değil misiniz? ‌‌Bizi arayın. Müşterimiz olmasanız bile size memnuniyetle yardımcı oluruz. İstediğiniz zaman arayabilirsiniz. 0 850 346 66 46

Geri
WhatsApp
Telegram
Messenger
E-posta
Sizi arayalım