preloader

Google Harita Kaydı

Google Benim İşletmem kaydı ile müşteri etkileşiminizi artırmanıza olanak sağlıyoruz

Sitenizi Google Benim İşletmem’de listelemek, insanların işletmenizle ilgili çalışma saatleri, adresler gibi bilgileri bulmalarına yardımcı olur

Google Harita listelerinde görünerek, bir yerel işletme listelemesinden fazlasına sahip olursunuz. Vereceğiniz bilgilerle oluşturacağımız İşletme Profilinizle, Google Arama ve Haritalar’da sizi arayan müşterilerle kolayca etkileşime geçebilirsiniz.
Fotoğraflar ve teklifler yayınlayarak işletmenizi özel kılan özellikleri öne çıkarabilir, müşterilere sizi neden tercih edebileceklerini gösterebilirsiniz.

Müşterileriniz sizinle iletişim kurmaya hazır: Size telefon etmek, mesaj göndermek veya yorum yapmak istiyorlar. Daha fazla iletişim kanalı daha fazla iş potansiyeli demek.  Müşterilerin İşletme Profilinizle nasıl etkileşim kurduğunu, tıklama, arama, rezervasyon, takip gibi anlık raporlar ile müşterilerin sizinle etkileşim kurma şeklini öğrenin.

Neye ihtiyacınız olduğundan hâlâ emin değil misiniz? ‌‌Bizi arayın. Müşterimiz olmasanız bile size memnuniyetle yardımcı oluruz. İstediğiniz zaman arayabilirsiniz. 0 850 346 66 46

 

Geri
WhatsApp
Telegram
Messenger
E-posta
Sizi arayalım